ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z LEASINGU - ZAPRASZAMY

Oferta specjalna

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL

2799 zł netto

więcej informacji

Datalogic Heron HD3100

netto

kontakt ze sprzedawcą

Datalogic Heron HD3100

Heron HD3100 to idealne rozwiązanie dedykowane do miejsc, w których niezawodność, funkcjonalność oraz wygoda w użytkowaniu są równie istotne jak niezwykły design. To urządzenie z łatwością można wkomponować w przestrzeń, w której będzie wykorzystywana.

 

Zastosowana w czytniku technologia „GreenSpot” umożliwia szybką identyfikację kodu oraz sygnalizuje prawidłowy odczyt poprzez wyświetlający się zielony punkt na kodzie. Skaner może być używany jako ręczny lub stacjonarny z wykorzystaniem podstawki (po umieszczeniu czytnika na podstawce, następuje przejście w automatyczny tryb pracy). Dodatkowo urządzenie umożliwia odczyt kodów z ekranów LCD oraz wyświetlaczy urządzeń mobilnych. Heron idealnie sprawdzi się w branży odzieżowej, butikach, salonach autorskich oraz wszędzie tam, gdzie jest potrzeba stworzenia wyjątkowego stanowiska kasowego.

 

Najważniejsze cechy produktu

  • odczyt kodów 1D zasięg
  • odczytu do 40 cm (dla kodów 13 mil)
  • technologia „GreenSpot” umożliwiająca szybką identyfikację kodu oraz sygnalizująca prawidłowy odczyt
  • funkcja automatycznego przełączania z trybu ręcznego na tryb prezentacyjny
  • możliwość dostosowania wyglądu skanera do potrzeb miejsca pracy (możliwość wyboru koloru sygnalizacji świetlnej, opcjonalnie możliwość zmiany koloru górnej pokrywy oraz wkomponowania w nią własnego logotypu)
  • głośnik polifoniczny zapewniający szeroki wybór sygnalizacji dźwiękowych
  • multi-interfejs (możliwość wymiennego użycia intefejsów: KBW, RS232 lub USB, poprzez zmianę kabla )