ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z LEASINGU - ZAPRASZAMY

Oferta specjalna

Drukarka fiskalna ELZAB ZETA ONLINE

2190,00 netto

więcej informacji

Waga kontrolna CAS SW-II CR15 RS (15kg)

649,00

Promocja!

487,00 netto

kontakt ze sprzedawcą

Wszystkie modele wagi SW-II dostępne w 3 zakresach ważenia (3, 15 i 30kg) są dwudziałkowe. Ta cecha gwarantuje wysoką dokładność ważenia towarów, nawet o małej masie.

Dzięki automatycznej zmianie działki pomiarowej, zależnie od obciążenia szalki - wagi do 3kg mogą być stosowane w aptekach, w zakresie do 1,5kg działka wynosi 0,5g.

Wagi posiadają szalkę ze stali nierdzewnej oraz plastikową osłonkę, która chroni wagę przed zabrudzeniem lub zalaniem.

Dzięki możliwości zasilania z baterii albo z akumulatora (opcja), wagi SW-II mogą pracować nawet do 1000h, krzystając z własnego źródła zasilania.

Funkcja automatycznego wyłączania urządzenia pozwala na znaczne wydłużenie czasu pracy na bateriach. Standardowo wagi wyposażone są w zasilacz sieciowy (6V/500mA), oraz komplet 3 baterii R-20.

Wszystkie wersje wagi posiadają funkcję liczenia sztuk oraz limitów wagowych i ilościowych, co czyni z niej produkt chętnie wykorzystywany nie tylko w sklepach, na targowiskach, czy w lokalach gastronomicznych, ale także w magazynach oraz w przemyśle.

 

UWAGA

Kupując u nas kasę fiskalną z wagą, otrzymacie Państwo bezpłatnie wykonany przez nas, kabel komunikacji kasa-waga oraz konfigurację urządzeń.