Kontrolne

Kalkulacyjne

Platformowe

Oferta specjalna

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL

2799 zł netto

więcej informacji

Drukarka fiskalna Elzab D10

2350,00 netto

kontakt ze sprzedawcą

Drukarka fiskalna ELZAB D10 , to pierwsza drukarka mobilna z możliwością zaprogramowania nagłówka graficznego i tekstowego jednocześnie.

Po zakupie dodatkowych licencji, może komunikować się z aplikacją sprzedaży do wyboru :  za pośrednictwem WiFi, Bluethoot, bądź przez mini USB.

 

Wyposażona ona została w  elektroniczny zapis kopii paragonów. Dedykowana jest do małych i średnich punktów sprzedaży.
Dzięki wydajnemu akumulatorowi i możliwości komunikacji za pośrednictwem WiFi nieoceniona jako element mobilnego stanowiska sprzedaży.
Drukarka posiada funkcje informujące użytkownika o konieczności wykonania raportu dobowego oraz raportu miesięcznego za miesiąc poprzedni.

Ilość PLU

300 000

Nazwa towarów

42 znaki

Urządzenie z kopią elektroniczną

TAK

Zasilanie

- sieciowe,
- akumulator Li-Ion 7,4V/ 2,0 Ah (odłączany od korpusu, z możliwością wymiany)

Ładowarka samochodowa

TAK Przewód zasilania samochodowego 12V

Szerokość papieru

57mm/18mm

Mechanizm drukujący

Termiczny, 42 znaki w wierszu

73mm/sek.

Porty

- komunikacji z PC (mini USB),
- Pendrive - backupu karty, zapis grafik (USB),
- karty kopii elektronicznej (uSD)

Komunikacja

- WiFi (wymaga zakupu modułu WiFi)
- Bluetooth (wymaga zakupu modułu Bluetooth)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obowiązki podatnika :

- zanieś do US formularz informujący o miejscu i dacie instalacji drukarki fiskalnej ( dostępny w naszej firmie, termin min. jeden dzień przed fiskalizacją drukarki)

- dokonaj zakupu drukarki  fiskalnej

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis ( 7 dni od ufiskalnienia kasy)

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na obudowie drukarki, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.

 

WAŻNE !!!

Do momentu fiskalizacji drukarka fiskalna pozostaje w tzw. trybie niefiskalnym, który wykorzystywany jest tylko i wyłącznie do celów szkoleniowych. Nie są w nim realizowane zapisy do pamięci fiskalnej.

Fiskalizacja polega na przełączeniu drukarki w tryb pracy fiskalnej.Dokonać  tego może tylko i wyłącznie uprawniony serwis, posiadający aktualne uprawnienia. Od tego momentu, każda dokonana sprzedaż jest rejestrowana i potwierdzana PARAGONEM FISKALNYM. Oryginał paragonu, należy wręczyć klientowi po zakończeniu sprzedaży czyt. otrzymaniu zapłaty.

Po każdym zakończonym dniu pracy, do obowiązku kasjera/kierwonika, należy wykonanie RAPORTU FISKALNEGO DOBOWEGO, który powoduje zapis danych do pamięci fiskalnej.

Na koniec każdego miesiąca, należy wykonać FISKALNY RAPORT OKRESOWY MIESIĘCZNY, który jest podstawą do rozliczenia podatkowego za dany miesiąc.