ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z LEASINGU - ZAPRASZAMY

Oferta specjalna

Kasa fiskalna Posnet ERGO

1249,00 netto

więcej informacji

Posnet REVO Online z modułem WiFi

1799,00

Promocja!

1620,00 netto

kontakt ze sprzedawcą

Kasa fiskalna Posnet Revo Online (z modułem WiFi) - nowoczesny wygląd, graficzne wyświetlacze, możliwość połączenia z wagą, niewelkie gabaryty które pozwalają zaoszczędzić miejsce na ladzie - to najważniejsze czynniki dzięki którym jest ona najczęściej kupowana przez przedsiębiorców, którzy cenią sobie mulifunkcjonalność zamkniętą w designerskiej obudowie.

POŁĄCZ SIĘ Z Centralnym Repozytorium Kas (CRK)

Prezentowana wersja, łączy się z internetem, za pomocą modułu WIFI. Połączenie z CRK umożliwimy, podając internet z telefonu komórkowego, z routera zainstalowanego w naszej firmie, bądż dostępnej sieci Wifi, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

INTEGRACJA Z WAGĄ
Revo współpracuje z dedykowaną – dla kas fiskalnych - wagą elektroniczną DS1. Tarowanie i zerowanie szalki ważącej wprowadzane jest z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta. Wagi DS1 występują w rożnych wersjach kolorystycznych.

PODŁĄCZ TO, CZEGO POTRZEBUJESZ
Dodatkowym atutem kasy Revo jest możliwość obsługiwania terminala płatniczego. Ponadto, do urządzenia możesz podłączyć m.in.: wybrany skaner, szufladę kasjerską, itp.

ODPORNA NA ZACHLAPANIE
Kasę Revo możesz kupić w wersji z silikonową klawiaturą, która uchroni Twoje urządzenie przed zabrudzeniami i zachlapaniami. Podświetlana klawiatura dodatkowo ułatwi korzystanie z kasy bez względu na jakość oświetlenia i aranżację wnętrza. Mechanizm drukujący paragony w kasie Revo został zabudowany tak, aby nie dostawały się do niego zanieczyszczenia i okruchy.

TWOJA GRAFIKA NA PARAGONACH
W nagłówku i stopce każdego paragonu, lub innego wydruku z kasy, możesz zamieścić dowolną, czarno-białą grafikę używając programu Posnet Grafik. Za jego pomocą samodzielnie wgrasz np. logo sklepu lub ofertę promocyjną czy reklamę.

ZASKOCZ SWOICH KLIENTÓW
Kasę Revo polecamy właścicielom sklepów spożywczych, przemysłowych czy minimarketów. Kasa w idealnie wkomponuje się w przestrzeń eleganckiego sklepu. Przydatna jest w miejscach, gdzie sprzedawane są towary ważone.