ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z LEASINGU - ZAPRASZAMY

Oferta specjalna

Kasa fiskalna Posnet ERGO

1249,00 netto

więcej informacji

Posnet Ergo ONLINE z modułem GPRS

1699,00 netto

kontakt ze sprzedawcą

Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku - Posnet ERGO - teraz dostępna w wersji ONLINE.

 

Jedyne urządzenie fiskalne na ryku, które, dzięki modułowej konstrukcji, jest w stanie zapewnić użytkownikowi swobodę wyboru pomiędzy przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

Kasa fiskalna Posnet Ergo, posiada trzy możliwości łączenia z internetwm.

Jednym z nich, jest wersja z modułem GPRS: Jeśli potrzebujesz kasy fiskalnej ONLINE w wersji mobilnej, bądź nie posiadasz internetu w siedzibie firmy, moduł GPRS będzie niezbędny. Kasa w tej wersji wyposażona zostanie w swoją kartę SIM, dzięki której, niezależnie będzie mogła łączyć się z CRK.

MOBILNA CZY STACJONARNA

Niezależnie od tego czy posiadasz punkt handlowy, świadczysz usługi, pracujesz stacjonarnie, a może w terenie, kasa POSNET ERGO ONLINE doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji. 

Można wykorzystać ją, świadcząc usługi u klienta (np. mobilne kosmetyczki), na festynie lub jarmarku, jeśli wystawisz tam swoje stoisko. A kiedy zamienisz mały sklep w duży salon, wystarczy, że dodasz odpowiednie moduły, poszerzysz bazę PLU i Posnet ERGO ONLINE nadal będzie Ci służyć.

Szczególnie polecamy kasę do: sklepów internetowych, piekarni, cukierni, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, wysp marketowych i małych punktów gastronomicznych (fast-foody, food-trucki). Doskonale sprawdzi się także w niewielkich punktach wymiany butli czy w serwisach samochodowych.

 

 

DOKUMENTY WYMAGANE PRZY ZAKUPIE KASY FISKALNEJ BĄDŹ DRUKARKI FISKALNEJ

Od 01.05.2019r., przy instalacji kasy fiskalnej online, podatnik nie ma już obowiązku składać dokumentów informujących o miejscu i dacie instalacji kasy fiskalnej, ani też dokumentów potwierdzających ufiskalnienie urządzenia w celu otrzymania nr ewidencyjnego.

Podczas fiskalizacji, kasa online, samoczynnie wysyła informację do CRK o zainstalowaniu jej na dany NIP. Potwierdzone to zostaje, zwrotną informacją z nadanym nr ewidencyjnym.

Przed zakupem kasy fiskalnej, należy przygotować dane takie jak:

- nazwa firmy + imię i nazwisko właściciela (przy firmie jednoosobowej),

- adres siedziby firmy + adres instalacji kasy jeśli jest inny niż siedziby.

W przypadku kasy/drukarki mobilnej, w nagłówek , wpisywany jest adres siedziby + dopisek "kasa mobilna",

- NIP firm

ULGA Z TYTUŁU ZAKUPU KASY ONLINE:

Podatnicy będący płatnikami Vat, którzy dokonują zakupu urządzenia fiskalnego online, mogą odliczyć od podatku kwotę wydaną na zakup kasy rejestrującej, przypadku ryczałtu, lub zw z Vat - US prześle wydatkowaną kwotę w wysokości 700,00 zł na podane, przez podatnika konto.

Dotyczy to wszystkich przedsiębiorców, którzy po raz pierwszy dokonują zakupu urządzenia fiskalnego oraz tych, którzy zostali objęci obowiązkiem posiadania kasy online.