Małe / Mobilne

Średnie

Systemowe

Oferta specjalna

Emar TEMPO 3

2490,00 netto

więcej informacji

Kasa fiskalna SHARP 285P

1499,00

Promocja!

1299,00 netto

kontakt ze sprzedawcą

Kasa fiskalna SHARP 285P

Kasa ta, została opracowana w oparciu o najlepsze doświadczenia firmy TORELL i firmy SHARP, według najbardziej nowoczesnych, światowych technologii z uwzględnieniem specyfiki i potrzeb naszego rynku. Zachowanie standardów kontroli ISO9001 z użyciem starannie wyselekcjonowanych podzespołów zapewnia kasie najwyższą jakość.

Elektroniczny zapis kopii wydruków na kartę pamięci SD eliminuje konieczność sporządzania kopii papierowych (rolek kontrolnych), co oznacza znaczną oszczędność papieru. Nośnik pamięci jest dostępny dla użytkownika, dzięki czemu możliwe jest łatwe sporządzanie kopii bezpieczeństwa oraz sprawna analiza sprzedaży.

Wyposażenie kasy w 4 porty komunikacyjne umożliwiają współpracę z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, wagą oraz terminalem kart płatniczych.

Kasa wyposażona w bardzo szybką drukarkę termiczną typu „wrzuć i pracuj”, duży wieloliniowy wyświetlacz graficzny operatora oraz doskonałej jakości w pełni programowalną klawiaturę. Przyjęte rozwiązania w zakresie oprogramowania kasy umożliwiają przeglądanie pozycji paragonu, poprzednich transakcji, kwoty utargu lub wybranych raportów na wyświetlaczu kasy. Zapewnia to łatwą i wygodną obsługę. Rozbudowane i czytelne menu oraz funkcje przypominania o zbliżającym się terminie przeglądu okresowego i konieczności wykonania raportu fiskalnego dobowego powodują, że obsługa i programowanie nie sprawiają kłopotów osobom rozpoczynającym pracę na kasie.

Niewielkie rozmiary i mały ciężar kasy dają możliwość stosowanie jej w pomieszczeniach handlowych o ograniczonej powierzchni i nie sprawiają kłopotów przy jej przenoszeniu.

Kasa daje możliwość realizacji płatności dwoma różnymi walutami obcymi, o dowolnie zaprogramowanym oznaczeniu waluty z możliwością wielokrotnej zmiany waluty ewidencyjnej.

Polecane dla:

 

- duże punkty handlowo-usługowe,

- sezonowe punkty sprzedaży,

- sklepy pamiątkarskie i hobbystyczne,

- zakłady pogrzebowe,

- kioski i punkty prasowe,

- sklepy drogeryjno-kosmetyczne,

- piekarnie i cukiernie,

- nieduże i średnie lokalne gastronomiczne, fast-food itp.,

- butiki,

- różnorakie sklepy: mięsno-wędliniarskie, monopolowe, pasmanterie, jubilerskie