ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z LEASINGU - ZAPRASZAMY

Małe / Mobilne

Średnie

Systemowe

Oferta specjalna

Waga kalkulacyjna PR_II_15P_RS 232

899,00 netto

więcej informacji

Kasa fiskalna Posnet Neo XL EJ

2399 zł netto

kontakt ze sprzedawcą

KASA FISKALNA POSNET NEO XL

Wysokiej jakości kasa fiskalna, z kopią elektroniczną paragonu a także, bardzo dużą bazą towarową .

 

 Kasa ta dedykowana jest do pracy w placówkach o średnim i dużym natężeniu ruchu, doskonale sprawdza się jako urządzenie jednostanowiskowe jaki i systemowe.

 

Posiada konfigurowalne napięcie sterowania szufladą.

 

Liczba towarów                        

30 000 (STD), 60 000(PLUS)

Nazwa towarów

40 znaków

Klawisze skrótu           

104

Urządzenie z kopią elektroniczną

TAK

Akumulator

AGM 12V/2,3Ah
zapewniający wydruk min. 6000 linii

Ładowarka samochodowa

BRAK

Szerokość papieru

57mm/100mm

Mechanizm drukujący

1 termiczny Citizen (oryginał)

Porty

Ethernet
1xUSB (host)
4xRS232

Obsługiwane urządzenia

komputer, skaner (USB, RS, PS2), waga, szuflada, weryfikator cen, drukarka paragonowa, multiplekser, modem GPRS, waga zintegrowana, czytnik kart magnetycznych, pendrive, hub USB, terminal płatniczy, tunelowanie portów COM, monitoring

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obowiązki Podatnika

- zanieś do US formularz informujący o miejscu i dacie instalacji kasy fiskalnej ( dostępny w naszej firmie, termin min. jeden dzień przed fiskalizacją kasy)

- dokonaj zakupu kasy fiskalnej

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis ( 7 dni od ufiskalnienia kasy)

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na kasie, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.

 

WAŻNE !!!

Do momentu fiskalizacji kasa fiskalna pozostaje w tzw. trybie niefiskalnym, który wykorzystywany jest tylko i wyłącznie do celów szkoleniowych. Nie są w nim realizowane zapisy do pamięci fiskalnej.

Fiskalizacja polega na przełączeniu kasy w tryb pracy fiskalnej.Dokonać  tego może tylko i wyłącznie uprawniony serwis, posiadający aktualne uprawnienia. Od tego momentu, każda dokonana sprzedaż jest rejestrowana i potwierdzana PARAGONEM FISKALNYM. Oryginał paragonu, należy wręczyć klientowi po zakończeniu sprzedaży czyt. otrzymaniu zapłaty.

Po każdym zakończonym dniu pracy, do obowiązku kasjera/kierwonika, należy wykonanie RAPORTU FISKALNEGO DOBOWEGO, który powoduje zapis danych do pamięci fiskalnej.

Na koniec każdego miesiąca, należy wykonać FISKALNY RAPORT OKRESOWY MIESIĘCZNY, który jest podstawą do rozliczenia podatkowego za dany miesiąc.