ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z LEASINGU - ZAPRASZAMY

Małe / Mobilne

Średnie

Systemowe

Oferta specjalna

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ

1290,00 zł netto

więcej informacji

Kasa fiskalna SHARP 285P

1499,00

Promocja!

1350,00 netto

kontakt ze sprzedawcą

SHARP ER-A285P - kasa fiskalna  z kopią elektroniczną paragonu, przeznaczoną do sklepów i usług o średnim natężeniu ruchu.

Dobrze sprawdza się w sklepach, barach szybkiej obsługi, pubach, kawiarniach, punktach usługowych i we wszystkich tych miejscach, gdzie w krótkim czasie trzeba wystawić dużą ilość paragonów.

Najważniejsze funkcje:

1. Kopia elektroniczna na karcie pamięci SD eliminuje konieczność sporządzania kopii papierowych

2. Współpraca z czytnikiem kodów kreskowych, wagą, terminalem kart płatniczych,

3. Duży, wieloliniowy wyświetlacz graficzny operatora

4. Możliwość zaprogramowania 8000 artykułów

5. 24 grupy towarowe

6. Wydajny akumulator,

7. Płatność gotówką, czekiem, kredytem oraz możliwość programowania nazwy formy płatności

8. Udzielanie rabatów procentowych i kwotowych od artykułu lub od sumy rachunku

9. Możliwość przeliczania sumy paragonu na walutę Euro i inną dowolną walutę

10. Możliwość wprowadzenia NIP na paragonie.

 

Obowiązki podatnika :

 

- zanieś do US formularz informujący o miejscu i dacie instalacji kasy fiskalnej ( dostępny w naszej firmie, termin min. jeden dzień przed fiskalizacją kasy)

- dokonaj zakupu kasy fiskalnej

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis ( 7 dni od ufiskalnienia kasy)

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na kasie, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.

 

WAŻNE !!!

Do momentu fiskalizacji kasa fiskalna pozostaje w tzw. trybie niefiskalnym, który wykorzystywany jest tylko i wyłącznie do celów szkoleniowych. Nie są w nim realizowane zapisy do pamięci fiskalnej.

Fiskalizacja polega na przełączeniu kasy w tryb pracy fiskalnej.Dokonać  tego może tylko i wyłącznie uprawniony serwis, posiadający aktualne uprawnienia. Od tego momentu, każda dokonana sprzedaż jest rejestrowana i potwierdzana PARAGONEM FISKALNYM. Oryginał paragonu, należy wręczyć klientowi po zakończeniu sprzedaży czyt. otrzymaniu zapłaty.

Po każdym zakończonym dniu pracy, do obowiązku kasjera/kierwonika, należy wykonanie RAPORTU FISKALNEGO DOBOWEGO, który powoduje zapis danych do pamięci fiskalnej.

Na koniec każdego miesiąca, należy wykonać FISKALNY RAPORT OKRESOWY MIESIĘCZNY, który jest podstawą do rozliczenia podatkowego za dany miesiąc.