ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z LEASINGU - ZAPRASZAMY

Oferta specjalna

Kasa Datecs WP-25 ONLINE z modułem WiFi

1349,00 netto

więcej informacji

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ - biała

1299,00 netto

kontakt ze sprzedawcą

KASA FISKALNA POSNET MOBILE HS EJ

Wrzuć ją do teczki lub wsadź do kieszeni. To najmniejsza i najlżejsza  kasa fiskalna na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty.

Urządzenie to cechuje wysoka jakość, wyjątkowo prosta obsługa, małe gabaryty i wytrzymała bateria. Jednocześnie czyni to z niej, doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

 

Najważniejsze funkce produktu:

- łatwa wymiana papieru typu "wrzuć i pracuj",

- przypominanie o niewykonym raporcie dobowym oraz o obowiązkowym przeglądzie technicznym,

- wydruk NIP nabywcy,

- wielowalutowość.

 

Obowiązki podatnika :

- dokonaj zakupu kasy fiskalnej

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na kasie, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.

 

WAŻNE !!!

Do momentu fiskalizacji kasa fiskalna pozostaje w tzw. trybie niefiskalnym, który wykorzystywany jest tylko i wyłącznie do celów szkoleniowych. Nie są w nim realizowane zapisy do pamięci fiskalnej.

Fiskalizacja polega na przełączeniu kasy w tryb pracy fiskalnej.Dokonać  tego może tylko i wyłącznie uprawniony serwis, posiadający aktualne uprawnienia. Od tego momentu, każda dokonana sprzedaż jest rejestrowana i potwierdzana PARAGONEM FISKALNYM. Oryginał paragonu, należy wręczyć klientowi po zakończeniu sprzedaży czyt. otrzymaniu zapłaty.

Po każdym zakończonym dniu pracy, do obowiązku kasjera/kierwonika, należy wykonanie RAPORTU FISKALNEGO DOBOWEGO, który powoduje zapis danych do pamięci fiskalnej.

Na koniec każdego miesiąca, należy wykonać FISKALNY RAPORT OKRESOWY MIESIĘCZNY, który jest podstawą do rozliczenia podatkowego za dany miesiąc.