ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z LEASINGU - ZAPRASZAMY

Oferta specjalna

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ - biała

1299,00 netto

więcej informacji

Kasa fiskalna Posnet Bingo XL

1399,00

Promocja!

1259,10 netto

kontakt ze sprzedawcą

KASA FISKALNA POSNET BINGO XL

 

Klasyka wśród kas fiskalnych.

 

Posnet Bingo XL to kasa przeznaczona dla małych i średnich punktów handlowych. Umożliwia m.in. wydrukowanie na paragonie numeru NIP nabywcy, a także 40 znaków w nazwie towaru lub usługi. Posiada dużą bazę towarową 8000 PLU oraz elektroniczną kopię paragonu.

Kasa fiskalna Posnet Bingo XL wyposażona jest w bardzo dużą ilość portów komunikacyjnych:

- Ethernet

- 3xRS232

- 1xUSB (skaner kodów kreskowych)

 

WERSJA PLUS DO INTENSYWNEJ EKSPLOATACJI: (opcja)

Wytrzymały mechanizm drukujący Fujitsu o zwiększonej wytrzymałości doskonale poradzi sobie w sklepach o dużym natężeniu sprzedaży.

 

Najważniejsze funkcje :

- NIP nabywcy na paragonie,

- duża baza towarowa (8000PLU)

- jednoznaczna nazwa towaru na paragonie - 40 znaków w nazwie towaru pozwala na tworzenie jasnych i zrozumiałych dla klientów opisów produktów na paragonach, a co równie ważne – zgodne z aktualnymi przepisami Ministerstwa Finansów.

- posrt USB pozwala na bezpośrednie podłączenie skanera i natychmiastową sprzedaż produktów, bez konieczności konfiguracji parametrów skanera w kasie

- współpraca z większąścią szuflad dostępnych na rynku z różnymi interfejsami napięciowymi

- wbudowany ETHERNET

- komunikacja GPRS

 

 

Obowiązki podatnika :

- zanieś do US formularz informujący o miejscu i dacie instalacji kasy fiskalnej ( dostępny w naszej firmie, termin min. jeden dzień przed fiskalizacją kasy)

- dokonaj zakupu kasy fiskalnej

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis ( 7 dni od ufiskalnienia kasy)

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na kasie, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.

 

WAŻNE !!!

Do momentu fiskalizacji kasa fiskalna pozostaje w tzw. trybie niefiskalnym, który wykorzystywany jest tylko i wyłącznie do celów szkoleniowych. Nie są w nim realizowane zapisy do pamięci fiskalnej.

Fiskalizacja polega na przełączeniu kasy w tryb pracy fiskalnej.Dokonać  tego może tylko i wyłącznie uprawniony serwis, posiadający aktualne uprawnienia. Od tego momentu, każda dokonana sprzedaż jest rejestrowana i potwierdzana PARAGONEM FISKALNYM. Oryginał paragonu, należy wręczyć klientowi po zakończeniu sprzedaży czyt. otrzymaniu zapłaty.

Po każdym zakończonym dniu pracy, do obowiązku kasjera/kierwonika, należy wykonanie RAPORTU FISKALNEGO DOBOWEGO, który powoduje zapis danych do pamięci fiskalnej.

Na koniec każdego miesiąca, należy wykonać FISKALNY RAPORT OKRESOWY MIESIĘCZNY, który jest podstawą do rozliczenia podatkowego za dany miesiąc.