Małe / Mobilne

Średnie

Systemowe

Oferta specjalna

Emar TEMPO 3

2490,00 netto

więcej informacji

Kasa fiskalna ELZAB K10 + rolki

1290 zł netto

kontakt ze sprzedawcą

KASA FISKALNA ELZAB K10

Pierwsza na rynku kasa fiskalna  z ekranem dotykowym. Jako jedna z niewielu kas, posiada wymienną baterię, która pozwala na pracę w terenie, idealna także, do pracy stacjonarnej w małych placówkach handlowych.

 

Kasa ta, przetestowana została, w trudnych warunkach atmosferycznych.

 

Warta podkreślenia jest elastyczna konfiguracja usług czasowych. Dzięki tej opcji doskonale sprawdzi się w takich punktach usługowych jak :

- parki rozrywki,

- kręgielne,

- wypożyczalnie,

- parkingi.

Kasa Elzab K10, współpracuje z czytnikiem kodów kreskowych USB, szufladą i komputerem. Dzięki pakietowi rozszerzeń (opcja), pozwala na pracę z bezprzewodowym czytnikiem kodów kreskowych (BLUETOOTH).

 

Kasa wyposażona jest w antypoślizgową obudowę, co zapobiega wysówaniu się z ręki, jednocześnie pozwalając na stabilną pracę, jako urządzenie stacjonarne.

Do wyboru kilka opcji kolorystycznych:

- biało - pomarańczowa,

- popielato - zielona,

- popielato - jasna popielata,

- czarno - pomarańczowa,

- biało - zielona.

 

Obowiązki podatnika :

- zanieś do US formularz informujący o miejscu i dacie instalacji kasy fiskalnej ( dostępny w naszej firmie, termin min. jeden dzień przed fiskalizacją kasy)

- dokonaj zakupu kasy fiskalnej

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis ( 7 dni od ufiskalnienia kasy)

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na kasie, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.

 

WAŻNE !!!

Do momentu fiskalizacji kasa fiskalna pozostaje w tzw. trybie niefiskalnym, który wykorzystywany jest tylko i wyłącznie do celów szkoleniowych. Nie są w nim realizowane zapisy do pamięci fiskalnej.

Fiskalizacja polega na przełączeniu kasy w tryb pracy fiskalnej.Dokonać  tego może tylko i wyłącznie uprawniony serwis, posiadający aktualne uprawnienia. Od tego momentu, każda dokonana sprzedaż jest rejestrowana i potwierdzana PARAGONEM FISKALNYM. Oryginał paragonu, należy wręczyć klientowi po zakończeniu sprzedaży czyt. otrzymaniu zapłaty.

Po każdym zakończonym dniu pracy, do obowiązku kasjera/kierwonika, należy wykonanie RAPORTU FISKALNEGO DOBOWEGO, który powoduje zapis danych do pamięci fiskalnej.

Na koniec każdego miesiąca, należy wykonać FISKALNY RAPORT OKRESOWY MIESIĘCZNY, który jest podstawą do rozliczenia podatkowego za dany miesiąc.