Małe / Mobilne

Średnie

Systemowe

Oferta specjalna

Kasa fiskalna Fawag LITE

1090,00 netto

więcej informacji

Kasa fiskalna Datecs SEMI E.KO + metkownica BLITZ C10

1319,00

Promocja!

1150,00 netto

kontakt ze sprzedawcą

Kasa fiskalna Datecs SEMI E.KO - to kolejne urządzenie marki DATECS z kopią elektroniczną.

Kasa wyposażona jest w system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”. Dzięki niemu wymiana papieru jest bardzo prosta i nawet początkującemu użytkownikowi zajmie tylko chwilę. Zastosowana rolka papieru o szerokości 57 mm umożliwia drukowanie 30 znakowych nazw towarów PLU a jej 40 m długość sprawia, że odstępy między wymianami rolek są dłuższe.

Ergonomiczna obudowa, trwały i wydajny akumulator, duża baza towarowa, możliwość komunikacji z wieloma urządzeniami zewnętrznymi oraz funkcja automatycznego kończenia paragonu sprawiają, że doskonale nadaje się do pracy w małych i średnich placówkach handlowych (np. kiosk, warzywniak, cukiernia itp. ) i usługowych (np. salon fryzjerski), gabinetach lekarskich, kancelariach adwokackich a także w kasach biletowych i szkołach nauki jazdy.

 

Najważniejsze funkcje urządzenia:

  1. Kopia elektroniczna

  2. Prędkość druku: 12 linii/sek

  3. Druk termiczny

  4. Szerokość rolki papieru: 57 mm Długość rolki papieru: 40 m

  5. Wymiana papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”

  6. Akumulator: Li-Ion 7.4V / 2000mAh Bluetooth (opcja)

Obowiązki podatnika :

 

- zanieś do US formularz informujący o miejscu i dacie instalacji kasy fiskalnej ( dostępny w naszej firmie, termin min. jeden dzień przed fiskalizacją kasy)

- dokonaj zakupu kasy fiskalnej

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis ( 7 dni od ufiskalnienia kasy)

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na kasie, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.