ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z LEASINGU - ZAPRASZAMY

Oferta specjalna

Kasa fiskalna ELZAB Mini LT ONLINE z modułem WiFi

1450,00 netto

więcej informacji

Kasa fiskalna Fawag LITE

1090,00 netto

kontakt ze sprzedawcą

 

Polska produkcja, wysoka jakość, prosta w obsłudze, funkcjonalna, w bardzo dobrej cenie.

 

Posiada dodatkowe klawisze skrótu, czytelny wyświetlacz i niezawodny akumulator. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską a poprzez złącze USB, skaner kodów kreskowych lub komputer.

 

Najważniejsze funkcje produktu:

  1. Prosta w obsłudze

  2. Funkcjonalna ( zakres pracy w temp.od 5-40 stopni, możliwość podłączenia szuflady, bądź skanera, baza towarowa - 2000 PLU)

  3. Ergonomiczna ( zajmuje mało miejsca. Jej wymiary 179x79x191)

  4. Stabilna

  5. Niezawodny akumulator ( wbudowany akumulator zapewni Ci wydrukowanie 6 000 wierszy (średnio 300 paragonów) bez zasilania zewnętrznego)

  6. Czytelny wyświetlacz

  7. Dodatkowe klawisze skrótu (16)

  8. NIP odbiorcy na paragonie

 

 

Obowiązki podatnika :

- dokonaj zakupu kasy fiskalnej

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na kasie, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.

WAŻNE !!!

Do momentu fiskalizacji kasa fiskalna pozostaje w tzw. trybie niefiskalnym, który wykorzystywany jest tylko i wyłącznie do celów szkoleniowych. Nie są w nim realizowane zapisy do pamięci fiskalnej.

Fiskalizacja polega na przełączeniu kasy w tryb pracy fiskalnej.Dokonać  tego może tylko i wyłącznie uprawniony serwis, posiadający aktualne uprawnienia. Od tego momentu, każda dokonana sprzedaż jest rejestrowana i potwierdzana PARAGONEM FISKALNYM. Oryginał paragonu, należy wręczyć klientowi po zakończeniu sprzedaży czyt. otrzymaniu zapłaty.

Po każdym zakończonym dniu pracy, do obowiązku kasjera/kierwonika, należy wykonanie RAPORTU FISKALNEGO DOBOWEGO, który powoduje zapis danych do pamięci fiskalnej.

Na koniec każdego miesiąca, należy wykonać FISKALNY RAPORT OKRESOWY MIESIĘCZNY, który jest podstawą do rozliczenia podatkowego za dany miesiąc.