ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z LEASINGU - ZAPRASZAMY

Oferta specjalna

Kasa fiskalna Posnet REVO

1699,00 netto

więcej informacji

Kasa fiskalna Datecs SEMI E.KO

1099

Promocja!

989,10 netto

kontakt ze sprzedawcą

Kasa fiskalna, wyposażona w system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”. Dzięki niemu wymiana rolki w kasie, jest bardzo prosta i nawet początkującemu użytkownikowi zajmie tylko chwilę.

Ergonomiczna obudowa, trwały i wydajny akumulator, duża baza towarowa, możliwość komunikacji z wieloma urządzeniami zewnętrznymi oraz funkcja automatycznego kończenia paragonu sprawiają, że doskonale nadaje się do pracy w małych i średnich placówkach handlowych (np. kiosk, warzywniak, cukiernia itp. ) i usługowych (np. salon fryzjerski), gabinetach lekarskich, kancelariach adwokackich a także w kasach biletowych i szkołach nauki jazdy.

 

Najważniejsze funkcje urządzenia:

  1. Kopia elektroniczna

  2. Prędkość druku: 12 linii/sek

  3. Druk termiczny

  4. Szerokość rolki papieru: 57 mm Długość rolki papieru: 40 m

  5. Wymiana papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”

  6. Akumulator: Li-Ion 7.4V / 2000mAh Bluetooth (opcja)

 

Obowiązki podatnika :

- dokonaj zakupu kasy fiskalnej, w obowiązującym terminie

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na kasie, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.

 

WAŻNE !!!

Do momentu fiskalizacji kasa fiskalna pozostaje w tzw. trybie niefiskalnym, który wykorzystywany jest tylko i wyłącznie do celów szkoleniowych. Nie są w nim realizowane zapisy do pamięci fiskalnej.

Fiskalizacja polega na przełączeniu kasy w tryb pracy fiskalnej.Dokonać  tego może tylko i wyłącznie uprawniony serwis, posiadający aktualne uprawnienia. Od tego momentu, każda dokonana sprzedaż jest rejestrowana i potwierdzana PARAGONEM FISKALNYM. Oryginał paragonu, należy wręczyć klientowi po zakończeniu sprzedaży czyt. otrzymaniu zapłaty.

Po każdym zakończonym dniu pracy, do obowiązku kasjera/kierwonika, należy wykonanie RAPORTU FISKALNEGO DOBOWEGO, który powoduje zapis danych do pamięci fiskalnej.

Na koniec każdego miesiąca, należy wykonać FISKALNY RAPORT OKRESOWY MIESIĘCZNY, który jest podstawą do rozliczenia podatkowego za dany miesiąc.