ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z LEASINGU - ZAPRASZAMY

Małe / Mobilne

Średnie

Systemowe

Oferta specjalna

DOTYKACKA System kasowy

1349,00 netto

więcej informacji

Kasa Fiskalna Emar NOVA

1290,00 netto

kontakt ze sprzedawcą

Jedyne na rynku kasy fiskalne, ze zwiększoną pamięcią fiskalną - możliwość wykonania aż 2000 raportów dobowych.

 

                     Dla porównania - w innych kasach tylko 1830.

 

 

Dzięki temu już na początku zyskujesz rabat w wysokości 109,00 zł, ponieważ, można na niej prowadzić swoją działalność, o co najmniej pół roku dłużej bez dodatkowych kosztów .

 

Najważniejsze funkcje produktu.

- kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu,

- wydruk NIP na paragonie,

- wyszukiwanie towarów po nazwie,

- 8000 PLU w bazie towarowej,

- podłączenie po WiFi - pozwala na wysyłanie informacji z kasy na pocztę e-mail,

- wytrzymały i bardzo cichy mechanizm drukujący,

- wymiana papieru typu "wrzuć i pracuj",

- wydruk grafiki na paragonie,

- współpraca z : czytnikiem kodów kreskowych, wagą, terminalem kart płatniczych fimry INGENICO (iCT250, iPP350), szufladą,

- gotowa na eurofiskalizację

 

Obowiązki podatnika :

- zanieś do US formularz informujący o miejscu i dacie instalacji kasy fiskalnej ( dostępny w naszej firmie, termin min. jeden dzień przed fiskalizacją kasy)

- dokonaj zakupu kasy fiskalnej

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis ( 7 dni od ufiskalnienia kasy)

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na kasie, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.

 

WAŻNE !!!

Do momentu fiskalizacji kasa fiskalna pozostaje w tzw. trybie niefiskalnym, który wykorzystywany jest tylko i wyłącznie do celów szkoleniowych. Nie są w nim realizowane zapisy do pamięci fiskalnej.

Fiskalizacja polega na przełączeniu kasy w tryb pracy fiskalnej.Dokonać  tego może tylko i wyłącznie uprawniony serwis, posiadający aktualne uprawnienia. Od tego momentu, każda dokonana sprzedaż jest rejestrowana i potwierdzana PARAGONEM FISKALNYM. Oryginał paragonu, należy wręczyć klientowi po zakończeniu sprzedaży czyt. otrzymaniu zapłaty.

Po każdym zakończonym dniu pracy, do obowiązku kasjera/kierwonika, należy wykonanie RAPORTU FISKALNEGO DOBOWEGO, który powoduje zapis danych do pamięci fiskalnej.

Na koniec każdego miesiąca, należy wykonać FISKALNY RAPORT OKRESOWY MIESIĘCZNY, który jest podstawą do rozliczenia podatkowego za dany miesiąc.