ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z LEASINGU - ZAPRASZAMY

Oferta specjalna

Kasa fiskalna Posnet REVO

1699,00 netto

więcej informacji

Kasa fiskalna ELZAB Mini E

1090,00 netto

kontakt ze sprzedawcą

ELZAB MINI E - wysokiej jakości kasa fiskalna, z kopią elektroniczną paragonu. 

 

Kasa fiskalna, wyposażona w tradycyjną klawiaturę modułową. Idealna dla małych placówek handlowych i usługowych.

Niewielkie wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, a dzięki wydajnemu akumulatorowi Li-Ion świetnie sprawdzi się jako urządzenie mobilne.

 

Parametry urządzenia :

- ilość towarów - 3071

- rolka 57x30

- klawiatura - modułowa-alfanumeryczna, programowalna

- współpraca z czytnikiem kodów kreskowych

- interfejs do podłączenia terminala kart płatniczych, modemu (wymaga zakupu dodatkowych akcesoriów)

- dostęp do platformy usługowej M/platform

- możliwość wprowadzenia NIPu nabywcy na paragonie

 

Zdaniem eksperta:

„Kasa ELZAB Mini E to niezawodne urządzenie, które posiada udogodnienia przygotowane z myślą o użytkownikach wystawiających powtarzające się w treści paragony. Kasę można skonfigurować tak, że naciśnięcie jednego klawisza spowoduje wydruk paragonu zapłaconego gotówką z jedną pozycją sprzedaży. ”

 

Obowiązki podatnika :

- dokonaj zakupu kasy fiskalnej

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na kasie, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.

 

WAŻNE !!!

Do momentu fiskalizacji kasa fiskalna pozostaje w tzw. trybie niefiskalnym, który wykorzystywany jest tylko i wyłącznie do celów szkoleniowych. Nie są w nim realizowane zapisy do pamięci fiskalnej.

Fiskalizacja polega na przełączeniu kasy w tryb pracy fiskalnej.Dokonać  tego może tylko i wyłącznie uprawniony serwis, posiadający aktualne uprawnienia. Od tego momentu, każda dokonana sprzedaż jest rejestrowana i potwierdzana PARAGONEM FISKALNYM. Oryginał paragonu, należy wręczyć klientowi po zakończeniu sprzedaży czyt. otrzymaniu zapłaty.

Po każdym zakończonym dniu pracy, do obowiązku kasjera/kierwonika, należy wykonanie RAPORTU FISKALNEGO DOBOWEGO, który powoduje zapis danych do pamięci fiskalnej.

Na koniec każdego miesiąca, należy wykonać FISKALNY RAPORT OKRESOWY MIESIĘCZNY, który jest podstawą do rozliczenia podatkowego za dany miesiąc.