ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z LEASINGU - ZAPRASZAMY

Oferta specjalna

Kasa fiskalna Posnet Bingo XL

1399,00 netto

więcej informacji

Kasa fiskalna EURO 50TE mini

999 zł netto

kontakt ze sprzedawcą

EURO 50TE MINI - przenośna kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu, która przeznaczona jest do ewidencji sprzedaży towarów/usług, w małych sklepach, punktach usługowych i sprzedaży obnośnej.

 


Kasa EURO 50TE MINI, dobrze sprawdza się zarówno w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak również zastosowaniach mobilnych.

Małe rozmiary kasy i niewielki ciężar ułatwiają jej przenoszenie. Wbudowana wydajna bateria pozwala na prowadzenie sprzedaży w miejscach, w których brak jest dostępu do sieci elektrycznej. Opcjonalny zasilacz samochodowy umożliwia zasilanie kasy z instalacji samochodowej 12V.

 

 

OBOWIĄZKI PODATNIKA:

- dokonaj zakupu kasy fiskalnej

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis ( 7 dni od ufiskalnienia kasy)

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na kasie, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.

 

WAŻNE !!!

Do momentu fiskalizacji kasa fiskalna pozostaje w tzw. trybie niefiskalnym, który wykorzystywany jest tylko i wyłącznie do celów szkoleniowych. Nie są w nim realizowane zapisy do pamięci fiskalnej.

Fiskalizacja polega na przełączeniu kasy w tryb pracy fiskalnej.Dokonać  tego może tylko i wyłącznie uprawniony serwis, posiadający aktualne uprawnienia. Od tego momentu, każda dokonana sprzedaż jest rejestrowana i potwierdzana PARAGONEM FISKALNYM. Oryginał paragonu, należy wręczyć klientowi po zakończeniu sprzedaży czyt. otrzymaniu zapłaty.

Po każdym zakończonym dniu pracy, do obowiązku kasjera/kierwonika, należy wykonanie RAPORTU FISKALNEGO DOBOWEGO, który powoduje zapis danych do pamięci fiskalnej.

Na koniec każdego miesiąca, należy wykonać FISKALNY RAPORT OKRESOWY MIESIĘCZNY, który jest podstawą do rozliczenia podatkowego za dany miesiąc.