ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z LEASINGU - ZAPRASZAMY

Oferta specjalna

Kasa Posnet Mobile ONLINE WiFi

1499,00 netto

więcej informacji

Kasa Datecs WP-50 ONLINE + karta GPRS

1299

Promocja!

1220 netto

kontakt ze sprzedawcą

Kasa fiskalna DATECS WP-50 ONLINE -  to urządzenie zaprojektowane do pracy mobilnej i stacjonarnej.  Wyposażona została ona, w wydajną baterię litowo-polimerową, czytelny wyświetlacz alfanumeryczny, intuicyjne menu, kontekstową klawiaturę.

Posiada dużą bazę towarową - 12 000 PLU

Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie, nawet przy -15°C.

Ergonomię pracy zapewnia gumowany spód obudowy który zapewnia pewny uchwyt kasy, natomiast system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest bardzo prosta nawet dla początkującego użytkownika.

Zastosowane interfejsy komunikacji bezprzewodowej zapewniają dostęp do sieci internetowej z dowolnego miejsca, w którym znajdziemy się w zasięgu sieci WIFI lub GSM.

Kasa posiada rejestracji usług czasowych np. parkingi, wypożyczalnie, gry, place zabaw.

POLECANA DLA :

- usług wulkanizacyjnych

- mechaniki pojazdowej

- auto-pomoc drogowa

- lekarzy

- prawników

- zakładów kosmetycznych

- zakładów fryzjerskich

- sprzedaży internetowej

- oraz sprzedaży tzw mobilnej - dzięki zastosowanej karcie SIM

Zapewniony w ramach trzyletniego pakietu GPRS dostęp do Internetu (brak dodatkowych kosztów), umożliwia połączenie z CRK z dowolnego miejsca w kraju. Nielimitowany pakiet danych daje gwarancję przesyłania dowolnej wielkości informacji zgodnie z odebranym z Repozytorium Ministerstwa Finansów harmonogramem dla kasy. Przed upływem ważności karty SIM użytkownik kasy za pośrednictwem właściwego serwisu dostanie informację i będzie mógł dobrowolnie odnowić pakiet na kolejny okres.

 

DOKUMENTY WYMAGANE PRZY ZAKUPIE KASY FISKALNEJ BĄDŹ DRUKARKI FISKALNEJ

Od 01.05.2019r., przy instalacji kasy fiskalnej online, podatnik nie ma już obowiązku składać dokumentów informujących o miejscu i dacie instalacji kasy fiskalnej, ani też dokumentów potwierdzających ufiskalnienie urządzenia w celu otrzymania nr ewidencyjnego.

Podczas fiskalizacji, kasa online, samoczynnie wysyła informację do CRK o zainstalowaniu jej na dany NIP. Potwierdzone to zostaje, zwrotną informacją z nadanym nr ewidencyjnym.

Przed zakupem kasy fiskalnej, należy przygotować dane takie jak:

- nazwa firmy + imię i nazwisko właściciela (przy firmie jednoosobowej),

- adres siedziby firmy + adres instalacji kasy jeśli jest inny niż siedziby.

W przypadku kasy/drukarki mobilnej, w nagłówek , wpisywany jest adres siedziby + dopisek "kasa mobilna",

- NIP firm

ULGA Z TYTUŁU ZAKUPU KASY ONLINE:

Podatnicy będący płatnikami Vat, którzy dokonują zakupu urządzenia fiskalnego online, mogą odliczyć od podatku kwotę wydaną na zakup kasy rejestrującej, przypadku ryczałtu, lub zw z Vat - US prześle wydatkowaną kwotę w wysokości 700,00 zł na podane, przez podatnika konto.

Dotyczy to wszystkich przedsiębiorców, którzy po raz pierwszy dokonują zakupu urządzenia fiskalnego oraz tych, którzy zostali objęci obowiązkiem posiadania kasy online.