ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z LEASINGU - ZAPRASZAMY

Oferta specjalna

FAWAG DS-1

399,00 netto

więcej informacji

Kasa fiskalna ELZAB MINI E 3k - ONLINE READY

1490,00 netto

kontakt ze sprzedawcą

 

Kasa Elzab Mini E - to popularna, prosta w obsłudze kasa fiskalna, wyposażona w kopię elektroniczną paragonu. Jej niewielkie gabaryty oraz funkcjonalność,sprawiają, że  doskonale sprawdzi się jako urządzenie stacjonarne, jak i dzięki wydajnemu akumulatorowi Li-on , można stosować ją jako kasę mobilną.

Prezentowana kasa, posiada certyfikat ONLINE READY, który gwarantuje techniczną modernizację , do wersji, która będzie obowiązywała od stycznia 2018r. Kupując kasę ELZAB Mini E - Online Ready, otrzymujecie Państwo zapewnienie producenta, dostosowania funkcjonalności urządzenia, do nowych wymogów w dowolnym terminie. Zapraszmy do siedziby naszej firmy, w celu zapoznania się, ze szczegółami akcji.  

 

 

Obowiązki podatnika :

- zanieś do US formularz informujący o miejscu i dacie instalacji kasy fiskalnej ( dostępny w naszej firmie, termin min. jeden dzień przed fiskalizacją kasy)

- dokonaj zakupu kasy fiskalnej

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis ( 7 dni od ufiskalnienia kasy)

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na kasie, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.

 

WAŻNE !!!

Do momentu fiskalizacji kasa fiskalna pozostaje w tzw. trybie niefiskalnym, który wykorzystywany jest tylko i wyłącznie do celów szkoleniowych. Nie są w nim realizowane zapisy do pamięci fiskalnej.

Fiskalizacja polega na przełączeniu kasy w tryb pracy fiskalnej.Dokonać  tego może tylko i wyłącznie uprawniony serwis, posiadający aktualne uprawnienia. Od tego momentu, każda dokonana sprzedaż jest rejestrowana i potwierdzana PARAGONEM FISKALNYM. Oryginał paragonu, należy wręczyć klientowi po zakończeniu sprzedaży czyt. otrzymaniu zapłaty.

Po każdym zakończonym dniu pracy, do obowiązku kasjera/kierwonika, należy wykonanie RAPORTU FISKALNEGO DOBOWEGO, który powoduje zapis danych do pamięci fiskalnej.

Na koniec każdego miesiąca, należy wykonać FISKALNY RAPORT OKRESOWY MIESIĘCZNY, który jest podstawą do rozliczenia podatkowego za dany miesiąc.