Ręczne

Stacjonarne

Do zabudowy

Oferta specjalna

HS-170A FLIP TOP

349,00 netto

więcej informacji

Kasa fiskalna ELZAB MINI E 3k - ONLINE READY

1490,00 netto

kontakt ze sprzedawcą

 

Kasa Elzab Mini E - to popularna, prosta w obsłudze kasa fiskalna, wyposażona w kopię elektroniczną paragonu. Jej niewielkie gabaryty oraz funkcjonalność,sprawiają, że  doskonale sprawdzi się jako urządzenie stacjonarne, jak i dzięki wydajnemu akumulatorowi Li-on , można stosować ją jako kasę mobilną.

Prezentowana kasa, posiada certyfikat ONLINE READY, który gwarantuje techniczną modernizację , do wersji, która będzie obowiązywała od stycznia 2018r. Kupując kasę ELZAB Mini E - Online Ready, otrzymujecie Państwo zapewnienie producenta, dostosowania funkcjonalności urządzenia, do nowych wymogów w dowolnym terminie. Zapraszmy do siedziby naszej firmy, w celu zapoznania się, ze szczegółami akcji.  

 

 

Obowiązki podatnika :

- zanieś do US formularz informujący o miejscu i dacie instalacji kasy fiskalnej ( dostępny w naszej firmie, termin min. jeden dzień przed fiskalizacją kasy)

- dokonaj zakupu kasy fiskalnej

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis ( 7 dni od ufiskalnienia kasy)

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na kasie, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.