ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z LEASINGU - ZAPRASZAMY

Oferta specjalna

Kasa fiskalna Datecs SEMI E.KO

1099 netto

więcej informacji

Kasa fiskalna ELZAB Alfa Max E (16383 PLU)

2090,00 zł netto

kontakt ze sprzedawcą

Kasa fiskalna ELZAB ALFA MAX E, to jedna z najnowszych kas fiskalnych firmy Elzab, z elektroniczną kopią paragonu, oferującą najwyższą jakość technologii oraz funkcjonalność znaną do tej pory z kas systemowych.

 

Dedykowana jest do pracy w dużych i średnich placówkach handlowych.

Sprzedaż na kasie można prowadzić zarówno w trybie komputerowym jak i ECR – zależnie od tego, do którego sposobu przyzwyczajony jest użytkownik.
W zależności od organizacji sklepu można na przykład ograniczyć sposób wyboru towaru tylko za pomocą kodu kreskowego lub wyłączyć wybieranie towaru według nazwy.

 

Liczba towarów                        

16383

Nazwa towarów

34 znaki

Klawisze definiowalne

139

Urządzenie z kopią elektroniczną

TAK

Akumulator

- sieciowe
- z akumulatora wewnętrznego (2,2 Ah/ 7,4 V)
Akumulator umożliwia pracę kasy bez zasilania sieciowego przez czas 5 godzin przy założeniu drukowania paragonu co minutę, po uprzednim naładowaniu do znamionowej pojemności.

Ładowarka samochodowa

TAK, przewód zasilania samochodowego 12V

Szerokość papieru

57mm/80mm

Mechanizm drukujący

15 wierszy/sekundę

Porty

komunikacja z komputerem, modemem (RS232),
waga (RS232),
szuflada na pieniądze typu RJ12,
rozszerzeń EXT ,
czytnik kodów kreskowych (KB),
terminala płatniczego.

Obsługiwane urządzenia

komputer, modem, skaner, waga, szuflada

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WAŻNE !!!

 

Do momentu fiskalizacji kasa fiskalna pozostaje w tzw. trybie niefiskalnym, który wykorzystywany jest tylko i wyłącznie do celów szkoleniowych. Nie są w nim realizowane zapisy do pamięci fiskalnej.

Fiskalizacja polega na przełączeniu kasy w tryb pracy fiskalnej.Dokonać  tego może tylko i wyłącznie uprawniony serwis, posiadający aktualne uprawnienia. Od tego momentu, każda dokonana sprzedaż jest rejestrowana i potwierdzana PARAGONEM FISKALNYM. Oryginał paragonu, należy wręczyć klientowi po zakończeniu sprzedaży czyt. otrzymaniu zapłaty.

Po każdym zakończonym dniu pracy, do obowiązku kasjera/kierwonika, należy wykonanie RAPORTU FISKALNEGO DOBOWEGO, który powoduje zapis danych do pamięci fiskalnej.

Na koniec każdego miesiąca, należy wykonać FISKALNY RAPORT OKRESOWY MIESIĘCZNY, który jest podstawą do rozliczenia podatkowego za dany miesiąc.