ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z LEASINGU - ZAPRASZAMY

Oferta specjalna

Drukarka fiskalna Elzab D10

2350,00 netto

więcej informacji

Emar TEMPO 3

2490,00

Promocja!

2199,00 netto

kontakt ze sprzedawcą

Pierwsza na rynku seria drukarek fiskalnych z dotykowym wyświetlaczem operatora

 

Emar Tempo 3 (z kopią elektroniczną) - najnowszy model drukarki fiskalnej zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Emar.

Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu udało nam się stworzyć drukarkę, której konstrukcja oparta jest na połączeniu bogatej tradycji z funkcjonalną nowoczesnością.
Dzięki zastosowaniu technologii dotykowej jest to pierwsza tego typu drukarka fiskalna na polskim rynku.

Nowoczesny wygląd, wzornictwo i unikalne kolory sprawiają, że doskonale wkomponuje się w każdy wystrój punktu handlowego.

Najważniejsze funkcje

- Panel dotykowy – szybki i łatwy dostęp do najważniejszych funkcji

- Kopia elektroniczna,

- Bluethoot, (opcja)

- Wifi, (opcja)

- 5 lat gwarancji na moduł fiskalny,

- Wydruk nr. NIP klienta na paragonie,

- Drukowanie faktur VAT,

- Liczba PLU – 165 000,

- Szybkość druku – do 200 mm/s,

- Szerokość 57mm długość 80m, opcjonalnie 80mm szerokość, długość 80m.,

- Obcinacz papieru,

Obowiązki podatnika :

- zanieś do US formularz informujący o miejscu i dacie instalacji drukarki fiskalnej ( dostępny w naszej firmie, termin min. jeden dzień przed fiskalizacją kasy)

- dokonaj zakupu drukarki fiskalnej

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis ( 7 dni od ufiskalnienia drukarki)

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na drukarce, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.

 

WAŻNE !!!

 

Do momentu fiskalizacji drukarka fiskalna pozostaje w tzw. trybie niefiskalnym, który wykorzystywany jest tylko i wyłącznie do celów szkoleniowych. Nie są w nim realizowane zapisy do pamięci fiskalnej.

Fiskalizacja polega na przełączeniu drukarki w tryb pracy fiskalnej.Dokonać  tego może tylko i wyłącznie uprawniony serwis, posiadający aktualne uprawnienia. Od tego momentu, każda dokonana sprzedaż jest rejestrowana i potwierdzana PARAGONEM FISKALNYM. Oryginał paragonu, należy wręczyć klientowi po zakończeniu sprzedaży czyt. otrzymaniu zapłaty.

Po każdym zakończonym dniu pracy, do obowiązku kasjera/kierwonika, należy wykonanie RAPORTU FISKALNEGO DOBOWEGO, który powoduje zapis danych do pamięci fiskalnej.

Na koniec każdego miesiąca, należy wykonać FISKALNY RAPORT OKRESOWY MIESIĘCZNY, który jest podstawą do rozliczenia podatkowego za dany miesiąc.