ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z LEASINGU - ZAPRASZAMY

Oferta specjalna

Posnet Revo ONLINE Ethernet/USB

1699,00 netto

więcej informacji

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD - wyświetlacz wolnostojący

3099,00 netto

kontakt ze sprzedawcą

 Najwyższa jakość drukarek fiskalnych na rynku urządzeń fiskalnych.

                                   POSNET THERMAL HD

 

 

 

Najważniejsze cechy urządzenia:

- mechanizm "drop in - wrzuć i pracuj" , umożliwiający szybką wymianę rolki w drukarce

- możliwość pracy z rolką o szerokości 57mm i 80mm

- czujnik bliskości końca rolki

- praca w poziomie ( na blacie), lub w pionie ( możliwość  powieszenia na ścianie )

- ethnernet i inne porty komunikacyjne

- graika w wybranym miejscu na paragonie (nagłówek, stopka, dowolne miejsce na wydruku niefiskalnym)

- duży wybór formatek niefiskalnych, o treści dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta (kupony rabatowe, bony zakupowe, doładowania GSM, promocja i inne)

- możliwiość wyświetlania reklam na wyświetlaczu

 

Obowiązki podatnika :

- zanieś do US formularz informujący o miejscu i dacie instalacji drukarki fiskalnej ( dostępny w naszej firmie, termin min. jeden dzień przed fiskalizacją kasy)

- dokonaj zakupu drukarki fiskalnej

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis ( 7 dni od ufiskalnienia kasy)

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na drukarce, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.

 

WAŻNE !!!

Do momentu fiskalizacji drukarka fiskalna pozostaje w tzw. trybie niefiskalnym, który wykorzystywany jest tylko i wyłącznie do celów szkoleniowych. Nie są w nim realizowane zapisy do pamięci fiskalnej.

Fiskalizacja polega na przełączeniu drukarki w tryb pracy fiskalnej.Dokonać  tego może tylko i wyłącznie uprawniony serwis, posiadający aktualne uprawnienia. Od tego momentu, każda dokonana sprzedaż jest rejestrowana i potwierdzana PARAGONEM FISKALNYM. Oryginał paragonu, należy wręczyć klientowi po zakończeniu sprzedaży czyt. otrzymaniu zapłaty.

Po każdym zakończonym dniu pracy, do obowiązku kasjera/kierwonika, należy wykonanie RAPORTU FISKALNEGO DOBOWEGO, który powoduje zapis danych do pamięci fiskalnej.

Na koniec każdego miesiąca, należy wykonać FISKALNY RAPORT OKRESOWY MIESIĘCZNY, który jest podstawą do rozliczenia podatkowego za dany miesiąc.