Małe / Mobilne

Średnie

Systemowe

Oferta specjalna

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ - biała

1299,00 netto

więcej informacji

Drukarka fiskalna ELZAB ZETA

2290,00

Promocja!

1990,00 netto

kontakt ze sprzedawcą

Drukarka fiskalna Elzab ZETA -  niewielka drukarka, z elektroniczną kopią paragonów.

 

Ze względu na swoje rozmiary, polecana jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Mimo niewielkich rozmiarów, w drukarce można zastosować rolkę papieru o długości 60m. W standardzie posiada możliwość drukowania FV, oraz wydruk nagłówka paragonu zarówno graficznego jak i tekstowego.

 

Opcje kolorystyczne:

- czarna.

 

Obowiązki podatnika :

- zanieś do US formularz informujący o miejscu i dacie instalacji drukarki fiskalnej ( dostępny w naszej firmie, termin min. jeden dzień przed fiskalizacją kasy)

- dokonaj zakupu drukarki fiskalnej

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis ( 7 dni od ufiskalnienia drukarki)

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na drukarce, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.

 

WAŻNE !!!

Do momentu fiskalizacji drukarka fiskalna pozostaje w tzw. trybie niefiskalnym, który wykorzystywany jest tylko i wyłącznie do celów szkoleniowych. Nie są w nim realizowane zapisy do pamięci fiskalnej.

Fiskalizacja polega na przełączeniu drukarki w tryb pracy fiskalnej.Dokonać  tego może tylko i wyłącznie uprawniony serwis, posiadający aktualne uprawnienia. Od tego momentu, każda dokonana sprzedaż jest rejestrowana i potwierdzana PARAGONEM FISKALNYM. Oryginał paragonu, należy wręczyć klientowi po zakończeniu sprzedaży czyt. otrzymaniu zapłaty.

Po każdym zakończonym dniu pracy, do obowiązku kasjera/kierwonika, należy wykonanie RAPORTU FISKALNEGO DOBOWEGO, który powoduje zapis danych do pamięci fiskalnej.

Na koniec każdego miesiąca, należy wykonać FISKALNY RAPORT OKRESOWY MIESIĘCZNY, który jest podstawą do rozliczenia podatkowego za dany miesiąc.