ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z LEASINGU - ZAPRASZAMY

Oferta specjalna

Kasa fiskalna ELZAB Mini E

1090,00 netto

więcej informacji

Drukarka fiskalna EPSON TM-T801FV

2390,00 zł

Promocja!

2190,00 netto

kontakt ze sprzedawcą

TM-T801FV to pierwsze drukarki fiskalne firmy Epson przeznaczone na polski rynek.

JEDYNA DRUKARKA FISKALNA Z DWULETNIĄ GWARANCJĄ !!!!

Jako czołowy producent drukarek paragonowych w Europie Epson gwarantuje niezawodną i bezproblemową pracę tych urządzeń.

Drukarkę TM-T801FV można łatwo zintegrować, ponieważ jest zgodna z polskimi przepisami podatkowymi i najpopularniejszymi fiskalnymi protokołami komunikacyjnymi. Jest także łatwa w obsłudze dzięki automatycznej gilotynie i możliwości ładowania rolki papieru od góry.

TM-T801FV drukuje zarówno paragony, jak i faktury, na papierze o szerokości 58 i 80 mm — oznacza to, że do dwóch różnych rodzajów wydruków nie trzeba już mieć oddzielnych urządzeń.

Wewnętrzna pamięć drukarki (dziennik elektroniczny) to niezawodny, łatwy i niedrogi sposób przechowywania danych transakcji.

  • Drukarka fiskalna: Zgodność z polskimi przepisami podatkowymi
  • Prosta integracja: Zgodność z fiskalnymi protokołami komunikacyjnymi
  • Prostota obsługi: Mechanizm wkładania papieru „drop-in”
  • Elastyczność: Drukowanie na papierze o szerokości 58 i 80 mm
  • Dziennik elektroniczny: Przechowywanie danych transakcji

Zastosowanie

Średnie i duże punkty sprzedaży, o dużej bazie towarowej, pracujące w oparciu o komputerowy systemem sprzedaży.

 

Obowiązki podatnika :

- zanieś do US formularz informujący o miejscu i dacie instalacji drukarki fiskalnej ( dostępny w naszej firmie, termin min. jeden dzień przed fiskalizacją kasy)

- dokonaj zakupu drukarki  fiskalnej

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis ( 7 dni od ufiskalnienia drukarki)

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na drukarce, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.

WAŻNE !!!

Do momentu fiskalizacji drukarka fiskalna pozostaje w tzw. trybie niefiskalnym, który wykorzystywany jest tylko i wyłącznie do celów szkoleniowych. Nie są w nim realizowane zapisy do pamięci fiskalnej.

Fiskalizacja polega na przełączeniu drukarki w tryb pracy fiskalnej.Dokonać  tego może tylko i wyłącznie uprawniony serwis, posiadający aktualne uprawnienia. Od tego momentu, każda dokonana sprzedaż jest rejestrowana i potwierdzana PARAGONEM FISKALNYM. Oryginał paragonu, należy wręczyć klientowi po zakończeniu sprzedaży czyt. otrzymaniu zapłaty.

Po każdym zakończonym dniu pracy, do obowiązku kasjera/kierwonika, należy wykonanie RAPORTU FISKALNEGO DOBOWEGO, który powoduje zapis danych do pamięci fiskalnej.

Na koniec każdego miesiąca, należy wykonać FISKALNY RAPORT OKRESOWY MIESIĘCZNY, który jest podstawą do rozliczenia podatkowego za dany miesiąc.