Małe / Mobilne

Średnie

Systemowe

Oferta specjalna

Kasa fiskalna EURO 50TE mini

999 zł netto

więcej informacji

Kasa fiskalna POSNET REVO

1849 netto

kontakt ze sprzedawcą

KASA FISKALNA POSNET REVO

 

Rewolucyjna kasa fiskalna która łączy w sobie ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem. Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy. Funkcja kaso-wagi - rewolucyjne połączenie To pierwsze na rynku połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną. Funkcje takie jak tarowanie i zerowanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta.

 

Najważniejsze funkcje produktu

  1. Funkcja kaso-wagi 3 x port USB

  2. Szybka i niezawodna drukarka z obcinaczem papieru

  3. Trwała i funkcjonalna klawiatura

  4. Graficzny wyświetlacz

  5. Możliwość podłączenia terminala płatniczego

  6. Grafika na paragonie

  7. NIP nabywcy z kontrolą kwoty paragonu

 

 

Obowiązki podatnika :

- zanieś do US formularz informujący o miejscu i dacie instalacji kasy fiskalnej ( dostępny w naszej firmie, termin min. jeden dzień przed fiskalizacją kasy)

- dokonaj zakupu kasy fiskalnej

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis ( 7 dni od ufiskalnienia kasy)

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na kasie, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.