ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z LEASINGU - ZAPRASZAMY

Oferta specjalna

Kasa fiskalna ELZAB K10 ONLINE WiFi

1490,00 netto

więcej informacji

Kasa fiskalna EURO 50TE mini z podświetleniem

1049,00 netto

kontakt ze sprzedawcą

Mała, funkconalna, prosta w obsłudze  kasa fiskalna. Czytelny, podświetlany wyświetlacz alfanumeryczny, drukarka typu "WRZUĆ I PRACUJ", wskażnik naładowania akumulatora widoczny na wyświetklaczu, prosta obsługa oraz czytelna klawiatura, zapewniają wysoki komfort pracy.

 

Możliwość zaprogramowania waluty EURO.

 

Kasa EURO 50 TE MINI - polecana dla:

- kosmetyka,

- fryzjerstwo,

- gabinety weterynaryjne,

- gabinety lekarskie,

- kancelarie adwokackie,

- sezonowe punkty sprzedaży,

- sklepy internetowe.

 

 

JAKIE DANE POWINIEN ZAWIERAĆ PARAGON FISKALNY:

  • NAGŁÓWEK ( nazwa firmy, imię +nazwisko przedsiębiorcy (w przypadku dział.jednoosob.), adres instalacji kasy fiskalnej, w przypadku kasy mobilnej - adres siedziby firmy + dopisek "kasa mobilna"
  • NIP przedsiębiorcy
  • Aktualną datę i godzinę
  • Nr kolejny paragonu
  • Nazwę towaru bądź usługi , wraz z przypisaną stawką podatku
  • Podsumowaną wartość paragonu,
  • Określenie formy płatności (gotówka, karta, przelew)
  • Na samym dole paragonu, powinien znajdować się nr unikatowy urządzenia

 

PRZED ZAKUPEM KASY/DRUKARKI FISKALNEJ:

- zanieś do US formularz informujący o miejscu i dacie instalacji kasy fiskalnej ( dostępny w naszej firmie, termin min. jeden dzień przed fiskalizacją kasy), jeden z wymogów, aby móc ubiegać się o zwrot wydatkowanej kwoty (90%, nie więcej niż 700,00 zł),  na zakup kasy fiskalnej

- dokonaj zakupu kasy fiskalnej

- zanieś do urzędu skabowego dokumenty potwierdzające fakt dokonania fiskalizacji urządzenia - wydaje serwis ( 7 dni od ufiskalnienia kasy)

- w ciągu 30 dni otrzymasz z US nr ewidencyjny, który należy nanieść w widocznym miejscu na kasie, a samo pismo powinno być dopięte do książki serwisowej.

WAŻNE !!!

Do momentu fiskalizacji kasa fiskalna pozostaje w tzw. trybie niefiskalnym, który wykorzystywany jest tylko i wyłącznie do celów szkoleniowych. Nie są w nim realizowane zapisy do pamięci fiskalnej.

Fiskalizacja polega na przełączeniu kasy w tryb pracy fiskalnej.Dokonać  tego może tylko i wyłącznie uprawniony serwis, posiadający aktualne uprawnienia. Od tego momentu, każda dokonana sprzedaż jest rejestrowana i potwierdzana PARAGONEM FISKALNYM. Oryginał paragonu, należy wręczyć klientowi po zakończeniu sprzedaży czyt. otrzymaniu zapłaty.

Po każdym zakończonym dniu pracy, do obowiązku kasjera/kierwonika, należy wykonanie RAPORTU FISKALNEGO DOBOWEGO, który powoduje zapis danych do pamięci fiskalnej.

Na koniec każdego miesiąca, należy wykonać FISKALNY RAPORT OKRESOWY MIESIĘCZNY, który jest podstawą do rozliczenia podatkowego za dany miesiąc.